Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes prane Kishes Katolike - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim apartament me qira ne Rrugen e Kavajes pranë Kishes Katolike.
Zona në të cilën ndodhet është shumë e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron për një jetesë komode si dhe aksesit shumë të shpejtë me rruget kryesore në qytet.
Sipërfaqe totale prej 85 m².
Pozicionohet në katin e 5 banim (jo te fundit) të një ndërtimi ekzistues totalisht të rikonstruktuar.
Organizimi: korridor shpërndarës të ambienteve, ambient ndënjie së bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi (njëra matrimoniale dhe tjetra fëmijesh), 2 tualete secila me ajrosje natyrale.
Orientim Perendim mundëson ndriçim natyral gjatë pjesës më të madhe të ditës.
Apartamenti është i rikonstroktuar totalisht, është i shtruar e gjitha me parket, kondicioner në cdo dhome, është e pajisur me të gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si dhe ne gjendje shumë të mire.
(preferohen te huaj)


Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

49

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin