JEPET ME QIRA KAPANON NE AKSIN VORE-FUSHE KRUJE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira kapanon me siperfaqe ndertimi 1200 m2 dhe siperfaqe trualli 10.000 m2.

Informacion mbi organizimin e objektit:
*Siperfaqe ndertimi 1200m2.
*Objekti esht i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si pershembull kompani ndertimi.
*Disponon vinc dhe ure.
*Kati 0 organizohet ne ambiente zyrash dhe ambient open space me siperfaqe 550 m2 me lartesi 5.2 metra .
*Kati 1 organizohet nga disa ambiente zyrash.
*Secili kat ka siperfaqe prej 600m2.
*Objekti ka lartesi 3.2 metra.
*Linjë elektrike 3-fazore.
*Objekti eshte perfekt per perdorim per zyra ne sherbim te magazines dhe biznesit qe do zhvillohet.

Informacion mbi truallin:
*Siperfaqe trualli 10.000m2.
*Aksesueshmeri per makina te medha (si pershembull kamione, fadroma ose trailer).

Detaje te tjera:
*Ofrohet mundesi ndarje !
*Ne cmim perfshihet edhe taksa 15%.

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

11200 m2

Sip. e brendshme:

1200 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

16

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vorë

Qyteti: Vorë


Kontakto Agjentin