SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri te sapo ndertuar dhe te mireadministruar 7 katesh me ashensor ne Qerret. Disponon certifikate pronesie me siperfaqe 63m2 te rregjistruar edhe 72m2 siperfaqe totale. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje banjo edhe nje ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin