SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE "KIKA 2" - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe totale 109 m2 dhe e brendshme 97 m2 , i vendosur ne katin e 1-re banimi, te nje ndertimi te ri te 2019. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje sebashku me ambientin e ngrenjes dhe gatimit , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. I vendosur prane kompleksit "Kika 2 " , zone preferenciale si per banim dhe per investim . Per informacione apo vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

109 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

39

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane "Kika 2", Vasil Shanto

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin