SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE RR. KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambjent komercial ne Rrugen e Kavajes. Ambjenti eshte godine 2 kateshe, secili kat nga 175 m2, ku nje pjese eshte me fasade xhami. Ambjenti eshte i ri dhe i investuar me sistem ngrohje/ftohje, me ashensor dhe ndricim te cilin e ben nje ambjent perfekt per markete, showroom dhe cdo lloj tjeter aktiviteti (aktualisht eshte i dhene me qira per supermarket). Ndodhet ne nje zone shume te populluar sic eshte rruga e Kavajes.
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

350 m2

Sip. e brendshme:

350 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

22

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin