BRRYLI , JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament ndodhet ne katin e 7-te te banim te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon
Orjentimi i Apartamentit eshte Perendim.
Zona ku ndodhet i ka te gjitha facilitetet e mundshme
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

31

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin