SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE GJIMNAZI "PETRO NINI LUARASI" - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i vendosur ne katin 3 te nje pallati ekzistues prane gjimnazit "Petro Nini Luarasi ". Ka siperfaqe totale prej 121.6m2. Eshte i organizuar ne salllon ndenje , kuzhinen dhe ambientin e ngrenjes te vecuar , dy dhoma gjumi te bollshme , dy tualete dhe dy ballkone. Eshte i vendosur ne nje nga zonat me te preferuar te Tiranes , buze rruges kryesore dhe aksesim te shpejte ne parkun e liqenit artificial. Mundesi shume e mire per banim dhe investim. Per me shume infoemacion apo vizite ne prone jeni te litur te kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

30

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane gjimnazit "Petro Nini Luarasi", Gjimnazi Petro Nini Luarasi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin