Rr. Ferit Xhajko, Shitet Apartament 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 pranë restorant Durrësit.
Apartamenti me sipërfaqe neto 60m2 ndodhet në katin e 4-të në një pallat ekzistues.
Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe një ballkon.
Prona Disponon Dokumentacion të Rregullt Hipotekor.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe e aksesueshme.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

70

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Restorant Durresi, Medreseja

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin