Jepet me qira apartament 1+1 Liqeni i thate! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Liqenit thate.

Informacion mbi apartamentin:
•Ndërtim i Ri
•Kati i 3 banim
•Sipërfaqe Neto: 70M2
•Kubaturë e Rregullt
•Orientim Perëndim
•Ndricim Natyral

Organizimi:
•Sallon i bollshëm
•Korridor shpërndarës
•1 Dhomë gjumi
•1 Tualet me dritare
•1 Ballkon

Cilesime të tjera:
•E mobiluar
•Kondicioner
• Lirohet ne daten 1 Korrik.

Zonë shumë e qetë dhe mjaft e preferuar për banim.
Per me shume informacion me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

14

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin