APARTAMENT 1+1 ME QERA NE KOMUNE TE PARISIT TEK "REZIDENCA OLYMPIC" - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira Apartament, 1+1 per banim, NE REZIDENCEN OLYMPIC, prane kompleksit Dinamo. Rezidence e perfunduar ne vitin 2021, ne nje lokacion fantastik, prane liqenit artificial dhe cilesi ndtertimi superiore:
FASADA E VENTILUAR e cila:
Redukton shpërndarjen e nxehtësisë. Më pak nxehtësi në fund të muajve të ngrohtë, dhe më shumë nxehtësi në muajt e ftohtë.
GJELBËRIM VERTIKAL i cili:
Mbron nga rrezet direkte të diellit gjate verës dhe i lejon ato në dimër. Redukton ndotjen akustike dhe mbron nga erërat e forta.
TEKNOLOGJI MODERNE
Izolim termik dhe akustik me standartet më të larta. Trashësi qelqi deri në 24 mm si dhe me mbushje me gaz Argon.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i investuar, jepet bosh per ambjent biznesi, zyre avokatie, kontabli etj. Organizohet nga nje sallon te madh, nje dhome gjumi, nje ballkon. .Per cdo informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

218

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: REZIDENCA OLIMPIK, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin