SHESIM VILE INDIVIDUALE NE NJE KOMPLEKS VILASH NE VISHAJ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne nje rezidence te ndertuar vitet e fundit.
Organizohet ne 2 kate.
Kati perdhe organizohet ne 1 sallon ndenje, 1 ambjent gatimi dhe ngrenie. 1 depo , 1 ambjent tharje hekurosje, 1 tualet.
Kati i pare organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome garderobe, 2 taulete.
Vila eshte totalisht e arreduar me shume stil nga arkitetek te njohur.
Disponon 388 m2 oborr perimetral, dhe n je ambjent perjashta gatimi me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

458 m2

Sip. e brendshme:

140 m2

Sip. Toke:

458 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

182

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Viishaj, Vishaj

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin