Japim me qira apartament 2+1 me post parkimi te Kompleksi Delijorgji ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament ne Kompleksin Delijorgji ne nje prej ndertimeve te reja!
Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim dhe organizohet ne sallon ndenje bashke me ambinetin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete,
korridori i cili ben shperndarjen mes ambienteve dhe nje ballkon, ashensori I te cilit te zbret deri ne parkim
Orientimi eshte lindje dhe jug, cka ben te mundur diell dhe ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites.
Arredimi eshte I teri I ri dhe modern, shtruar me parket etj.
Ne cmim perfshihet gjithashtu edhe nje post parkimi ne te njejtin pallat.
Cmimi I apartamentit nuk perfshin tatim burimin !

Per vizite ne prone na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

109 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

360

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin