Apartament 2+1 te Kompleksi Delijorgji ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 te Kompleksi Delijorgji per qira.
Apartamenti eshte i investuar dhe arreduar ne menyre moderne,3 muaj banuar.
Ofrohet mundesi parkimi me cmim extra.
Disponibel dt.10 korrik

Per vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

121 m2

Sip. e brendshme:

121 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

411

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin