Shitet Njesi Komerciale Tek Rruga e Kavajes - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet perballe xhamise se Rruges se Kavajes dhe ka nje siperfaqe prej 36m2.
Eshte perdorur me pare si ambient biznesi (rrobaqepsi, zyra, magazinim dhe gjithashtu si ambient banimi.
Ka nje tualet dhe aspirim natyral.
Nje mundesi shume e mire investimi i favorizuar nga vendodhja dhe vizibiliteti.

Per informacion te detajuar dhe vizite neprone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

36 m2

Sip. e brendshme:

36 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

214

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin