SHESIM VILE PRANE QENDRES TREGTARE TEG - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nga zonat me elitare te Tiranes dhe ku jane te perqendruara ndertimet me cilesore te tipit Vila, afer TEG, shitet nje vile.
Ajo ndodhet ne nje nder komplekset me te reja qe po ndertohet ne kete zone ne vitin e fundit, qe per nga projekti dhe cilesia e ndertimit eshte nje nder me te miret ne zone
Projekti ne fjale eshte ne faza te avancuara ndertimi.

Vilat e kësaj tipologjie janë projektuar për familjet e mëdha. Hapësirat janë të mëdha dhe pranojnë çdo stil arredimi. Numri i madh i dhomave të gjumit, mundëson ftesa të shpeshta për miqtë dhe të afërmit që jetojnë larg. Përbërja e kateve mundëson komfortin dhe privatësinë e çdo anëtari të familjes, dhe njëkohësisht ambiente ditore që mund të përdoren për argëtim, shlodhje dhe rekreacion. Hapësira në dhomën e ngrënies mundëson edhe grumbullime të familjes së gjerë, apo miqve. Disa prej ambienteve janë të përshtatshme edhe për akomodimin e stafit të shërbimit të familjes.

KATI NËNTOKË – SIP. 173.3 m2
Korridor + shkallë
Tualet
Ambient teknik
Lavanderi
Dhomë gjumi
Ambient dite
Paradhomë
Verandë e mbuluar
Garazh

KATI PËRDHE – 123.5 m2
Hyrja
Korridor + shkallë
Tualet
Dhomë ngrënieje
Dhomë gatimi
Ambient dite
Studio
Verandë


KATI I PARË – 116.6 m2
Korridor + shkallë
Dhoma matrimoniale
Tualet matrimonial
Garderobë matrimoniale
Dhomë gjumi 1
Dhomë gjumi 2
Tualet

Per me shume detaje kontaktoni Konsulentin Imobiliar te Prones


Informacion
Sip. Totale:

465 m2

Sip. e brendshme:

414 m2

Sip. Toke:

864 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

6

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

120

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Lunder Tirane, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin