SHITET SHTEPI PRIVATE NE DON BOSKO ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Objekti eshte dy katesh me oborr dhe me dalje direkte ne rrugen kryesore.Kati i pare ka poste parkimi. Kati i dyte eshte i ndare ne dy apartamente 2+1. Perbehen nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje tualet dhe dy ballkone secili prej tyre. Tarraca eshte e shfrytezueshme themelet e objektit bejne te mundur edhe shtimin e nje apo dy kateve te tjera. Objekti eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi ndodhet ne nje zone me kerkese te larte per apartamente me qira. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

600 m2

Sip. e brendshme:

212 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

186

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shinat e Trenit, Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin