Shesim Apartament 1+1 Arlis te Farmacia 10 - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne ndertim te ri dhe teper cilesor prane Farmacis 10 shesim apartament me Siperfaq totale 73.7.Oraganizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,tualet dhe ballkon.Planimetri shume e mire.


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

143

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Spitali QSUT (Nënë Tereza)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin