Shesim apartament tek Kompleksi Kika 2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Komuna e Parisit ne Kompleksin KIKA 2 shesim Apartament me siperfaqje 149m2. Apartamenti ka patur nje organizim si 3+1 me 2 tualete por eshte pershtatur ne ambient zyre open space, lehtesisht i konvertueshem ne 3+1 ose 2+1. Ndodhet ne katin e dyte me orientim lindje/jug, eshte e investuar me parket druri dhe pajisur me sistem qendror per ngrohje/fthoje. DISPONON HIPOTEKE. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

149 m2

Sip. e brendshme:

131 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

617

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin