OKAZION !!! SHITET TOKE TRUALL PRANE RINASIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim toke truall prane Aeroportit te Rinasit.
Trualli ka nje siperfaqe 5750 m2 me mundesi zgjerimi dhe eshte i pozicionuar ne rruge kryesore.
Prona disponon dokumentacion te rregull hipotekor.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

5750 m2

Sip. e brendshme:

5750 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

514

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rinas

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin