SHITET BIZNESI NE RRUGEN E KAVAJES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Biznesi ne Rrugen e Kavajes, ndodhet ne katin 0 me fasade xhami dhe ka siperfaqe totale 96 m2. Momentalisht biznesi funksionon si Furre Buke . Zona ju ofron te gjitha facilitetet per zhvillimin e aktivitetit te biznesit tuaj . Disponon dokumenta te rregullt pronesie. Per me teper detaje apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

96 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

183

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin