JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK GARDA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Aprtamenti ndodhet ne nje nder pallatet me te kerkuara te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe perbehet prej 120m2 neto te cilat ndahen ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ambjent gatimi dhe 1 ambjent ndenje, plus ballkoni. Apartemneti jepet me qera i mobiluar. Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

80

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Garda, Garda

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin