Japim me qira apartament 3+1+3 + post parkimi te Rezidenca Touch of the Sun ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1+3 ne rezidencen "Touch of Sun" ne Sauk !
Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome te gjere te ndenjes, e lidhur me kuzhinen bashkekohore, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe verqanda e cila ofron pamje te mrekullueshme ne pjesen e bredshme te kompleksit drejt pishines dhe parkut relaksues.
Rezidenca ofron administrim dhe mbikeqyrje nga kamera 24 ore, pishine, kinema, kend lojerash, palester, qetesi dhe siguri. Ne çmim extra 100 jane dy hapesira parkimi.
Ne cmim perfshihet edhe tatim burimi 15%.
Apartamenti ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, shume prane TEG.

Per vizite nga afer me kontaktoni !!!


Informacion
Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

171

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Toch of the Sun, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin