Shesim Vile ne Dhermi(Qender Historike Mbrojtur nga Unesco) - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim vile me siperfaqe ndertimi 120m2 dhe truall 300m2.Organizuar ne katin 0 ambjent ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.Kati 1 organizuar ne dy dhoma gjumi dhe tualete.Investim shume i mire pasi zona eshtee mbrojtur nga Uesco.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Sip. Toke:

300 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

4

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

305

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin