Shesim Apartament luksoz 1+1 Te Laguna Blue - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne rezidencen elitare ne zonen e Qerretit ,Laguna Blue shesim apartament luksoz.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.Investuar ne menyre bashkohore.


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

243

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin