Japim me qira apartament 2+1 me post parkimi te Kompleksi Delijorgji ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament ne Kompleksin Delijorgji ne nje prej ndertimeve te reja!
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim dhe organizohet ne sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet,
korridori dhe nje ballkon.
Orientimi eshte lindje , cka ben te mundur diell dhe ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites.
Arredimi eshte I teri I ri dhe modern, shtruar me parket etj, i pa banuar me pare.
Ne cmim perfshihet gjithashtu edhe nje post parkimi ne te njejtin pallat ne katin -1
Cmimi I apartamentit nuk perfshin tatim burimin !

Per vizite ne prone na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

109 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

144

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin