2+1+2 TEK ISH PARKU. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 perballe godines se ReportTV ne rrugen Ndre Mjeda.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile private dhe organizohet ne :
Sallon ndenje me ambient te vecuar gatimi dhe ngrenie , 2 dhoma gjumi ( dhoma martesore me tualet) , tualet dhe ballkone.
Ofrohet dhe 1 post parkimi ne cmim .
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha kushtet per nje jetes komode, me facilitete te ndryshme duke nisur nga institucionet arsimore , shendetesore etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

186

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish parku, Ish Parku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin