Shesim Apartament 2+1 te Qendra Tregtare Galaktik Durres - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje pozicion shume te mire ne Rrugen Adria,Pallati mbi Qendren Galaktik .Shesim Apartament 97m2 siperfaqe neto.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon.Mundesi Banimi ose ambjente zyrash.


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

242

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Adria

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin