Ambient Komercial tek rruga Islam Alla! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne fillim te rruges Ilsam Alla shesim ambient komercial.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje te dedikuar. Ka nje siperfaqe neto prej 138 m2 dhe organizohet ne ambine t openspoace i cili momentalisht eshte ndasre me gips ku jan krijuar dhe 3 ambiente me te vogla. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Dhene me qira 1100 euro Neto.
Per nje vizit ne prone na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

145 m2

Sip. e brendshme:

138 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

290

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Islam Alla, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin