JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 KOPSHTI BOTANIK - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e kopshtit Botanik prane Kompksit Fratari tek Xhamia.
Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, koridor qe ben shperndarjen ne dhoma, nje tualet dhe nje ballkon.
Ndodhet ne katin e trete dhe jepet i pamobiluar ( vetem me kondrabufe ). Per informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

62

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin