Shitet njesi/ambient komercial te Vila L2, Astir Unaza e re - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet tek Vila L2, Astir.
Informacion mbi ambientin

• Siperfaqe totale 266m2
• Dy ambiente te bashkangjitura: ambienti 1 (133.62m2), ambienti 2 (131.99m2)
• Kati: 0

Organizimi:
• Ambient open sapce
• 2 Tualete
• Vetrat xhami me pamje nga rruga dhe pjesa e brendshme e rezidences

Cilësime të tjera:
• Fasadë Xhami (PVC)
• Opsion Ideal Investimi

Zona eshte ne zhvillim e siper, ofron facilitete dhe mundesi te shumta per nje biznes, ndertimi mbaron ne fund te vitit 2022.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

266 m2

Sip. e brendshme:

266 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

428

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin