SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shtepia ndodhet ne zonen e Spitalles prane rezervuarit me nje siperfaqe trualli 300m2 dhe 75m2 ndertim ne nje ndertim nje katesh qe ka mundesi ndertimi deri ne 3 kate.
Organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, oborr perpara dhe 1 tualet.
Shtepia eshte e mobiluar dhe shitet ashu sic shihet ne foto.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Sip. Toke:

300 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

327

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitalle, Spitallë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin