SHITET APARTAMENT 3+1+2+ VERANDE TEK KODRA E DIELLIT 2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2+ verandE tek Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 107 m2, 20 m2 + 83.3 m2 verande. Apartamenti eshte i orientuar nga Jug-Lindja dhe ka ne perberjen e tij 3 dhoma gjumi ku ajo matrimoniale disponon edhe tualet, 1 Sallon te bollshem me dalje ne verade, ambjentin e gatimit dhe 1 tualet kryesor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

213 m2

Sip. e brendshme:

107 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

55

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit, Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin