SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E DURRESIT !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 2+1+2 tualete prane Gjimnazit Qemal Stafa tek Rruga e Durresit, ne katin e 5 (i fundit) te nje ndertimi ekzistues 5 katesh, pa ashensor. Apartamenti ka Siperfaqe 99,3m2 dhe organizohet ne nje koridor, Ambjenti i ndenjes, Kuzhina e gatimit e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim mjaft te favorshem Jug - Perendim duke mundesuar ndricim natyral. Prona disponon Certifikate Pronesie. Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !!!


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

155

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Durresit, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin