SHESIM APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E ALI DEMIT !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit.
Ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati ne ndertim.
Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Pallati eshte i banueshem ne fillim te vitit 2023.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni !!


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

41

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr. Ali Demi, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin