SHESIM APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament me siperfaqe totale 50.3 M2 tek SHKEMBI I KAVAJES .
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit ne zonen e plazhit te MAJESTIC.
Organizohet nga 1dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi + 1 tualet.
Zona ne te cilen ndodhet eshte teper e qete dhe e pershtatshme si per banim dhe per pushime.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

88

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin