PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+PARKIM - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 2+1+parking, prane Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 112m2, ndodhet ne katin e 4-rt, te nje pallati te ri te administruar.
Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti gatimit gjithashtu dhe 2 dhoma gjumi si dhe dy tualete njeri prej te cileve me dritare.
Jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore.
Per me teper detaje na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

163

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Eduard Mano, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin