PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK, JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 1+1, prane Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 50m2, ndodhet ne katin e 1-re, te nje pallati te ri te administruar.
Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti gatimit gjithashtu dhe 1 dhome gjumi si dhe 1 tualet..
Jepet me qira totalisht i arreduar.
Per me teper detaje na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Eduard Mano, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin