Vile per shitje te Secret Garden - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Vile ne nje nga residencat me te mira te Tiranes.

Organizimi i viles tre kateshe me bodrum perbehet nga: 1 ambjente ndenjeje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, ambient per palester, lavanteri, 5 ballkone si dhe 3 tualete qe vijne ne funksion te hapsires se konsiderueshme qe kjo vile ofron.
Vila ka punime teper cilesore, eshte ende ne ndertim e siper.
Fasada e viles eshte me veshje guri nga te katerta anet.
Disponon 2 poste parkimi.

Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone!


Informacion
Sip. Totale:

347 m2

Sip. e brendshme:

347 m2

Sip. Toke:

449 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

26

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin