Vile individuale per shitje ne kompleksin Next to Vala Mar - Century 21 Albania
Përshkrim

Në plazhin e Hamallaj, në krah të kompleksit Vala Mar, po përfundon ndërtimi i kompleksit më të ri Next To Vala Mar. Një residencë me vila dhe apartamente dhe me një hapësirë lundruese përgjatë tij .Rezidenca do të jetë pjesë e një grupi vilash dhe apartamentesh bashkëkohore me akses direkt drejt detit dhe me një hapësirë ujore për mjetet lundruese që përshkon gjithë kompleksi.Karakteristikat e viles jane :

-Siperfaqe Parcele 478 m²
-Siperfaqe Oborri 379 m²
-Siperfaqe Nentoke 100.8 m²
-Kat 0 Siperfaqe 72. m²
-Kat 1 Siperfaqe 82 m²
-Siperfaqe verande 36 m²
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

478 m2

Sip. e brendshme:

255 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Hamallaj

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin