JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK GLOBE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qira tek Globe, perball komplesit Delijorgj.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me dy ashensore.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje se bashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale , dhome gjumi femijesh,nje tualet si dhe nje ballkon.
Jepet i mobiluar. Cmimi i diskutueshem
Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar per shkak te faciliteteve dhe qetesise qe te ofron per nje jetese komode.
Per me shume informacione na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin