SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek nje prej komplekseve me te mira ne zone. Kompleksi eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 10 katesh i ndertuar me fasade te ventiluar. Apartamenti eshte i orientuar nga jug-lindja dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

693

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Unaza e Re

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin