SHITET APARTAMENT 2+1+2T TEK ISH RAJONI!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet te nje nga zonat me te kerkuara per banim te qytetit te Durresit, ish- Rajoni. Disponon 95m2 siperfaqe e brendshme dhe 100m2 siperfaqe totale. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor dhe mirembajtje. Ka orientim Jug-Lindje ku ben te mundur driten e diellit gjate gjithe dites. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje sallon ndenjeje, dy tualete si edhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Rajoni I Policise

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin