APARTAMENT NE SHITJE 2+1, ISH FUSHA E AVIACIONIT, TIRANE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, ish fusha e aviacionit.
Apartamenti eshte i organizuar ne:
-Sallon
-Ambient gatimi
-1 Dhome gjumi
-Tualet
-Ballkon
Me nje siperfaqe totale prej 93.67 m2.
Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 8.
Eshte ne fazen e pare te ndertimit.
I vendosur ne nje zone ku ofrohen te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese komode dhe te qete.

Per nje vizite ne prone dhe per me teper informacione mund te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

53

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Fusha e Aviacionit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin