SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE KAZAZIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane kazazit, pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

88

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Rajoni I Policise

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin