PER SHITJE APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM, VLORE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Disponojme per shitje nje apartament te tipologjise 1+1 i ndodhur ne Orikum, Vlore. Ndodhet ne katin e 3 banim. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ndodhet ne nje pallat te miradministruar. Apartamenti ndodhet shume prane bregdetit. Detaj ky qe i jep kesaj prone nje terheqje te vecante per tu konsideruar si nje apartament ideal per pushimet e stines se veres ne bregdetin e jugut. Ose nje mundesi mjaft te mire per investim. Per me shume detaje dhe informacione mbi apartamentin, ju ftoj te me kontaktoni. Faleminderit.


Informacion
Sip. Totale:

48 m2

Sip. e brendshme:

41 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

126

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Orikum

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin