JEPET ME QERA KATI I TRETE I SHTEPISE NE ISH KENETEN E DURRESIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Shtepia ndodhet ne zonen e Ish Kenetes Durres .
Kati i trete ka nje siperfaqe prej 73m2 eshte i organizuar nga kuzhina e bashkangjitur me sallonin,dhome gjumi dhe nje tualet.
Ka nje ballkon te madh dhe ambienti eshte i mobiluar me te gjitha opsionet.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontakoni !


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

House

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin