SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN MYSLYM SHYRI - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje godine pesekateshe, te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe. Apartamenti ka nje organizim te mire, me nje korridor ne hyrje i cili ben shperndarjen ne ambientet e tjera te banimit, si ne kuzhine dhe ne sallonin e ndenjes, si dhe ne dhomen etjeter te gjumite dalje ne ballkone. Apartamenti ka orientim Lindje, gje e cila i mundeson qe te kete ndricim dhe ngrohje natyrale ne pjesen me te madhe te dites per nje jetese sa me te shendetshme. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, me mure dopio tull, qe te lejon per ta pershtatur dhe arreduar me arkitekt sipas gustove personale. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje mundesi shume e mire si per banim dhe per investim, duke te ofruar te gjitha facilitetet dhe sherbimet e nevojshme si cerdhe, kopshte, shkolla, universitete dhe institucione te tjera shteterore nisur nga vendndodhja e apartamentit brenda unazes se vogel dhe shume afer me qendren. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

154

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin