SHITET APARTAMENT 1+1 NE KRYEMEDHENJ GOLEM - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Kryemedhenj Golem, e cila ka nje siperfaqe prej 59 m2.
Organizohet nga nje kuzhine e bashkangjitur me dhomen e njdenjes ,nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ka nje ballkon te bollshem dhe apartamenti eshte i mobiluar .
Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

59 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

56

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin