Jepet me qira apartament 2+1+2+ post parkimi tek Kopshti Botanik - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2.
Pozicionohet ne katin e 3 banim te nje pallati te mireadministruar me super pamje nga Liqeni i Tiranes.
Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime super cilesore, arredimi dhe çdo punim tjeter eshte projektuar dhe zbatuar me detaje.
Post parkimi dhe internet i perfshire ne cmim.
I pa banuar me pare.

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

203

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin