Apartament 2+1+2 poste parkimi te Kompleksi Delijorgji ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1+2 poste parkimi te Kompleksi Delijorgji !
Apartamenti eshte i investuar dhe arreduar ne menyre moderne,3 muaj banuar, aktualisht me kontrate qiraje 1000 euro.
Organizohet ne sallon te bollshem ,kuzhine e vecuar,korridor hyres, dy dhoma gjumi ( dhoma matrimoniale me tualet te bredshem) 2 tualete,nje depo / lavanderi dhe verande e cila lidh te gjitha ambjentet e bredshme te apartamentit. Apartamenti disponon sistem ngrohje ftohje multi split,gjithashtu ka hapesire per panele fotovoltaike.
Orientimi eshte jug-perendim.
Ne cmim perfshihen edhe 2 poste parkimi nen ne njejtin pallat, kati -1.

Per vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

142 m2

Sip. e brendshme:

142 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

996

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin